Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cea mai BUNA handbalista din lume ramane cu Oltchim

 :: Diverse :: Sport :: Alte Sporturi :: HandBall

In jos

Cea mai BUNA handbalista din lume ramane cu Oltchim Empty Cea mai BUNA handbalista din lume ramane cu Oltchim

Mesaj  LiGhTs ;x Vin Mai 11, 2012 5:56 am

Alaturi de Neagu, au mai semnat prelungirea contractelor Iulia Curea, Adina Fiera Fiera, Roxana Han, Steluta Luca, Oana Manea, Adriana Nechita, Mihaela Smedescu, Ionela Galca, Talida Tolnai si Patricia Vizitiu. Inca se poarta negocieri cu Yeliz Ozel, Paula Ungureanu si Anastasia Pidpalova.

Cristina Neagu a declarat ca nu regreta ca nu a plecat la Viborg si ca a semnat "cu sufletul".

"Am semnat din mai multe motive, nu mi-a fost greu sa iau aceasta decizie. Am semnat cu sufletul. Suporterii m-au impresionat, atasamentul lor m-a emotionat."

"Am semnat si pentru ca la Otchim exista domnul Roibu, o persoana deosebita, careia nu am ce sa-i reprosez. De asemenea, am ales sa raman la Oltchim pentru prieteni, pentru colege si familie."

"M-a flatat oferta de la Viborg, dar ma bucur ca am ramas la Valcea. Vreau sa castigam cupa, sa dovedim ca suntem mai tari ca Viborg", a spus Neagu.

LiGhTs ;x
LiGhTs ;x
Administrator
Administrator

Posturi : 297
Varsta : 30
Localizare : ROMANIA / BUCURESTI

Sus In jos

Sus


 :: Diverse :: Sport :: Alte Sporturi :: HandBall

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum